Krajský parlament dětí a mládeže Zlínského kraje

Členové III. KPDM ZK


předchozí volební období | následující volební období


Období: 14. 6. 2007 – 24. 9. 2008
Aktualizace: 24. 9. 2008 

  1. BIMBEA Filip (Gymnázium a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky Zlín): výbor pro záležitosti Evropské unie
  2. BOTEK Radim (ZŠ Mánesova, Otrokovice): výbor kulturní
  3. CVRKAL Petr (Střední průmyslová škola Uherské Hradiště): výbor organizační
  4. DOMOKOŠOVÁ Kristýna (ZŠ Zlín, Okružní 4685): Předsednictvo; výbor pro volný čas a školní záležitosti
  5. HAVRÁNEK Milan (ZŠ Malenovice – třída Svobody 868 / DZMZ): výbor organizační
  6. HLŮŠEK Jakub (Obchodní akademie a VOŠ Uherské Hradiště): výbor pro záležitosti Evropské unie
  7. HÖNIGOVÁ Kamila (ZŠ Zlín, Okružní 4685 ): výbor pro volný čas a školní záležitosti
  8. JAŠEK Lukáš (ČVUT Praha / KPDM ZK): výbor kulturní
  9. KOTEK Lukáš (Gymnázium L. Jaroše Holešov / PDMH): výbor pro volný čas a školní záležitosti
  10. LAŠČÁK Jakub (ZŠ Mánesova, Otrokovice ): výbor kulturní
  11. LERL Jan (Gymnázium a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky Zlín ): výbor pro volný čas a školní záležitosti
  12. MIKLAS Jakub (Gymnázium Jana Pivečky, Slavičín ): Předsednictvo, výbor ekologický
  13. MIKLÍK Petr (Střední odborná škola – PaedDr. Stratil, s. r. o.,Holešov / KPDM ZK): výbor pro záležitosti Evropské unie
  14. ODSTRČIL Martin (Střední průmyslová škola polytechnická – COP Zlín ): výbor kulturní
  15. OMELKA Jakub (Gymnázium Kroměříž / KPDM ZK): předseda, předseda Národního parlamentu dětí a mládeže, výbor organizační
  16. STŘÍBNÝ Kamil (Střední průmyslová škola polytechnická – COP Zlín ): výbor kulturní
  17. PAŠTĚKOVÁ Alena (3. Základní škola Holešov ): výbor pro volný čas a školní záležitosti
  18. RANDÁR Matěj (Základní škola Zlín, Kvítková ( s rozšířenou výukou jazyků ) / DZMZ): výbor pro záležitosti Evropské unie
  19. POLÁŠEK Zdeněk (Gymnázium L. Jaroše Holešov ): výbor pro volný čas a školní záležitosti
  20. ŠAŠINKA Viktor (Obchodní akademie a VOŠ Uherské Hradiště ): výbor pro záležitosti Evropské unie
  21. ŠEFRÁNKOVÁ Jaroslava (3. Základní škola Holešov ): výbor pro volný čas a školní záležitosti
  22. ŠEVČÍKOVÁ Zuzana (Arcibiskupské gymnázium Kroměříž ): výbor pro záležitosti Evropské unie
  23. ŠINDELÁŘ Jan (Střední zemědělská a přírodovědecká škola Rožnov pod Radhoštěm ): výbor organizační
  24. ŠINDLEROVÁ Tereza (Gymnázium Kroměříž ): výbor kulturní
  25. ŠKAMRALOVÁ Monika (Gymnázium L. Jaroše Holešov / KPDM ZK): členka Předsednictva, výbor kulturní
  26. ŠKRÁŠEK Tomáš (Střední průmyslová škola Uherské Hradiště ): výbor organizační
  27. TKADLECOVÁ Táňa (Arcibiskupské gymnázium Kroměříž ): výbor pro záležitosti Evropské unie (od 14. června 2007)
  28. VAŇHARA Jan (Gymnázium L. Jaroše Holešov ): výbor ekologický 
  29. VÁŇOVÁ Hana (Gymnázium Kroměříž ): výbor kulturní
  30. VRÁNOVÁ Helena (Základní škola 5. května, Rožnov pod Radhoštěm / ROZMET): výbor organizační
  31. ŽAJDLÍK Jan (Gymnázium Jana Pivečky, Slavičín): výbor kulturní

Petr Miklík, tisk, přečteno 891x

ČINNOST KRAJSKÉHO PARLAMENTU DĚTÍ A MLÁDEŽE ZLÍNSKÉHO KRAJE JE FINANČNĚ PODPOROVÁNA ZLÍNSKÝM KRAJEM