Krajský parlament dětí a mládeže Zlínského kraje

Pozvánka na Volební zasedání KPDM ZK

KPDM ZK Vás zve na volební zasedání, které se uskuteční dne 28. května 2012 od 10 hodin v zasedací místnosti zastupitelstva Zlínského kraje (21. Budova SVIT, 16. etáž). Na pořadu jednání bude ukončení VII. KPDM ZK, volba funkcionářů KPDM ZK, stanovení koncepce aj.

Svou účast potvrďte prosím nejpozději do 24. 5. 2012 na e-mail predseda(zavináč)kpdm-zk. eu. Na tuto adresu se také můžete obrátit s případnými dotazy.

Volební zasedání se uskuteční v pondělí 28. května 2012 od 10 hodin v 16. etáži Baťova mrakodrapu. Uzavřeme zde VII. KPDM ZK a proběhnou volby do VIII. KPDM ZK. Zároveň okamžitě zahájimé práci pro nové volební období.
Toto zasedání bývá nejdůležitější akcí parlamentu za celý rok. Prosím, přikládejte mu velkou váhu a najděte si čas přijet.

Vzhledem k tomu, že započíná práce VIII. KPDM ZK, a kdo přijede, pravděpodobně se stane členem nového parlamentu, je vhodné, aby se za každý vysílací subjekt zúčastnili 1 až 2 zástupci. Tito by měli být na Vaší škole (resp. i v jakémkoliv jiném vysílacím subjektu) zvoleni v řádných volbách. Pokud jste žádné volby nezaregistrovali, domluvte se na nových zástupcích (Budete zastupovat váš subjekt i příští rok? Kdo bude nový zástupce?) s ředitelem školy, event. koordinátorem parlamentu.

Účast, příp. jména nových delegátů, potvrďte nejpozději do 24. května.

Přeji mnoho úspěchů před koncem školního roku.

Radim Botek (předseda KPDM ZK)

««« Předchozí text: English speaking countries Následující text: English speaking countries - tisková zpráva »»»

vložil: Bývalý správce | Sobota 19. 05. 2012, 18.20 | tisk | KPDM ZK

ČINNOST KRAJSKÉHO PARLAMENTU DĚTÍ A MLÁDEŽE ZLÍNSKÉHO KRAJE JE FINANČNĚ PODPOROVÁNA ZLÍNSKÝM KRAJEM